Kim Lan Bu Adam

Benim kim olduğumu mu merak ediyorsun? Cidden tek derdin bu mu? Ben bile kim olduğumu bilmiyorken gelip burada benim hakkımda bir iki bir şey öğrenebileceğini mi sandın? Yanılıyorsun. Ama sana bu sitede ne paylaşacağımı anlatabilirim.

Bir bakmışsın derin duygular içeren yazılar yazmışım, bir bakmışsın sövmeye başlamışım ya da bir bakmışsın gidip bir inceleme yazmışım. Kim bilir belki de bir şiir yazmışım ya da şişenin dibini görüp saçma sapan şeyler yazmışım. Belkide hiçbir şey yazmayıp basmışım klavyeye ne çıktıysa onu paylaşmışım. Hem kime düşüyor ki beni eleştirmek, burası benim adımı taşıyan şahsi sitem. Ben ne istersem onu paylaşırım ve eğer sende beni kafa dengi bulduysan buyur otur nargileme ortak ol beraber tüttürelim. Ha şunu da söyleyeyim hesabı bölüşürüz.

Son olarak ben edebiyatçı veya başka bir şey değilim. Ben sadece bir kendi sitesinin bloggerıyım. Benden edebi eser niteliği taşıyan yazılar beklemeyin. Hatta ne var biliyor musun? Benden hiçbir şey bekleme. Beklentini yükseltip yükseltip gelme sonra yanıma